W związku z moim udziałem w szkoleniach/warsztatach/pokazach online oświadczam, iż udzielam Joannie Bandurskiej prowadzącej działalność pod firmą Akademia Metamorfoz Joanna Bandurska, ul. 1 Maja 94, 40-240 Katowice, INDIGO NAILS sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Łodzi oraz pozostałym podmiotom współpracującym z marką INDIGO NAILS LAB, zgody na:
Nieodpłatne, wielokrotne i bezterminowe utrwalenie w formie fotografii i/lub materiałów video mojego wizerunku.
Na rozpowszechnianie mojego wizerunku utrwalonego na w/w fotografiach oraz materiałach video w ramach działań marketingowych, promocyjnych i reklamowych Akademia Metamorfoz Joanna Bandurska oraz marki INDIGO NAILS LAB, w tym w sieci Internet, katalogach oraz w dowolnych mediach, włączając w to publikację w gazetach, czasopismach, publikacjach elektronicznych, stronach internetowych, wystawach, konkursach.
Oświadczam, że wykorzystanie fotografii oraz nagrań video z moim wizerunkiem w powyższy sposób nie stanowi naruszenia moich dóbr osobistych.
Oświadczam, że jestem pełnoletnia/ni i nieograniczona/ny w zdolności do czynności prawnych, oraz że zapoznałam/łem się z powyższą treścią i w pełni ją rozumiem.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i RODO. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

BANDURSKA ONLINE SCHOOL

 W mojej szkole online każde szkolenie charakteryzuje się przekazaniem maksymalnej wiedzy w zoptymalizowanym czasie, co oznacza ze nie tracisz czasu np. na czekanie aż produkt utwardzi się w lampie. Śmiałym stwierdzeniem jest to, że te programy są w pewnym sensie lepsze niż na szkoleniu stacjonarnym. Dlaczego?

 Najważniejszą ich cechą jest przede wszystkim pokazanie zabiegu robionego na dwóch różnych modelkach oraz dodatkowo na sobie. W obu tych przypadkach pracuje się odrobinę inaczej, dlatego postanowiłam, że to wszystko musi się znaleźć w każdym z technicznych szkoleń. W części z nich jest także zaprezentowany cały zabieg, bez cięć. Starałam się podzielić szkolenia w taki sposób, aby móc skupić się w 100% na danym zagadnieniu. Wybierasz to, czego chcesz się nauczyć. 

W 95% czasu szkolenia oglądasz to co robię, a nie mnie. Wystarczy, ze słyszysz mój głos podczas pracy i widzisz wszystko na precyzyjnych zbliżeniach. 

Dostęp do zakupionych szkoleń masz przez cały rok. Tego nie otrzymasz na żadnym szkoleniu stacjonarnym. 

Co więcej masz możliwość odbyć ze mną konsultacje ekstra – poprzez zamkniętą grupę, wiadomość prywatną, czy wideokonferencję. Nie mam przed Tobą żadnych tajemnic.

error: Alert: Strona chroniona