Joanna Bandurska szkolenia online ze stylizacji paznokci z mistrzynią świata
Mistrzyni Świata stylizacji paznokci

Joanna Bandurska

Ekspert i instruktor z wieloletnim doświadczeniem, rekordzistka Polski w ilości zdobytych nagród indywidualnie w branży kosmetycznej w najkrótszym czasie. Juror prestiżowych Mistrzostw Polski i Europy i Świata. Wielokrotnie nagradzana zdobywczyni na mistrzostwach i zawodach o zasięgu krajowym i międzynarodowym – ma na swoim koncie 159 medali. Znana w branży jako wszechstronna mistrzyni, co udowodniła zdobywając tytuły: Top Master, Overall Champion, Grand Master, Winner of Winners i Art Winner of Winners. Zdobyła również II V-ce mistrzostwo świata federacji Nailympion. Instruktor z powołaniem i wymagający sędzia.

ZOBACZ MOJE STYLIZACJE

Galeria Moich prac

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i RODO. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

BANDURSKA ONLINE SCHOOL

 W mojej szkole online każde szkolenie charakteryzuje się przekazaniem maksymalnej wiedzy w zoptymalizowanym czasie, co oznacza ze nie tracisz czasu np. na czekanie aż produkt utwardzi się w lampie. Śmiałym stwierdzeniem jest to, że te programy są w pewnym sensie lepsze niż na szkoleniu stacjonarnym. Dlaczego?

 Najważniejszą ich cechą jest przede wszystkim pokazanie zabiegu robionego na dwóch różnych modelkach oraz dodatkowo na sobie. W obu tych przypadkach pracuje się odrobinę inaczej, dlatego postanowiłam, że to wszystko musi się znaleźć w każdym z technicznych szkoleń. W części z nich jest także zaprezentowany cały zabieg, bez cięć. Starałam się podzielić szkolenia w taki sposób, aby móc skupić się w 100% na danym zagadnieniu. Wybierasz to, czego chcesz się nauczyć. 

W 95% czasu szkolenia oglądasz to co robię, a nie mnie. Wystarczy, ze słyszysz mój głos podczas pracy i widzisz wszystko na precyzyjnych zbliżeniach. 

Dostęp do zakupionych szkoleń masz przez cały rok. Tego nie otrzymasz na żadnym szkoleniu stacjonarnym. 

Co więcej masz możliwość odbyć ze mną konsultacje ekstra – poprzez zamkniętą grupę, wiadomość prywatną, czy wideokonferencję. Nie mam przed Tobą żadnych tajemnic.

error: Alert: Strona chroniona